Mēnešalga:
1250 līdz 1400 EUR
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
Smilšu iela 1, Rīga

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Finanšu ministrija, kas veido valsts nodokļu politiku, izstrādā gadskārtējo valsts budžetu, vada Eiropas Savienības struktūrfondus, kā arī uzrauga valsts makroekonomisko attīstību, ir vadošā valsts pārvaldes iestāde finanšu nozarē.

Mūsu vērtības ir atbildība, sadarbība, profesionalitāte un atbalsts

Ja esi enerģisks, un gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu kā kolēģis esi nepieciešams Finanšu ministrijas komandai, kur šobrīd ir vakants:

vecākā eksperta amats (uz noteiktu laiku) Fiskālās politikas departamenta Fiskālās pārvaldības nodaļā

Fiskālās politikas departaments ir struktūrvienība, kas veido un vada politikas ietvaru, nodrošina fiskālo ilgtspēju un finanšu stabilitāti nacionālā līmenī un saistīto interešu aizstāvību Eiropas Savienības līmenī un citos starptautiskos formātos.

Pievienojies mūsu kolektīvam un Tu iegūsi:
-    karjeru vadošajā valsts pārvaldes iestādē finanšu nozarē;
-    darbu pie viena no labākajiem un stabilākajiem darba devējiem Latvijā;
-    stabilu atalgojumu, mēnešalgu sākot no 1250 – 1400 EUR (atkarībā no Tavas kvalifikācijas kategorijas),
-    un galvenais - profesionālu, radošu un dinamisku kolēģu komandu.

Tev būs jāuzņemas, jābūt atbildīgam un jāveic šādi pienākumi:
-    izstrādāt ministrijas viedokli par valsts politikas iniciatīvām, plānošanas dokumentu, kā arī normatīvo aktu projektiem, izmantojot tajā skaitā statistiskās un ekonometriskās metodes;
-    piedalīties fiskālās politikas dokumentu - Vidēja termiņa budžeta ietvara likumprojekta un tā paskaidrojumu, Latvijas Stabilitātes programmas un Vispārējās valdības budžeta plāna - izstrādē un koordinēšanā;
-    sagatavot dokumentus un materiālus ES līmeņa sanāksmēm un starptautiskajām institūcijām, koordinēt viedokļu un pozīciju izstrādi.

Lai sekmīgi varētu uzsākt pildīt vakantā amata pienākumus, Tev jāatbilst šādām prasībām:
-    augstākā akadēmiskā vai augstākā profesionālā izglītība ekonomikā, finansēs, matemātikā, statistikā vai vadības zinībās;
-    vismaz 3 gadu darba pieredze saistībā ar Eiropas Savienības un Latvijas jautājumiem ekonomikas un finanšu jomā;
-    zināšanas par valsts pārvaldes darbības principiem un valsts fiskālās politikas jomu;
-    ļoti labas sadarbības prasmes, labas analītiskās spējas un prezentācijas prasmes;
-    labas angļu valodas zināšanas;
-    darba pienākumiem atbilstošas datora lietotāja prasmes (MS Office);
-    atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām, saskaņā ar Valsts civildienesta likuma 7. panta 1.1 daļu un 8. panta otro daļu uz amatu var pretendēt persona, kura ir sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu.

Ja vēlies pieteikties konkursā, Tev līdz š.g.30.jūlijam jānosūta Finanšu ministrijas Personālvadības departamentam Smilšu ielā 1, Rīgā, LV-1919 vai uz e-pastu pasts@fm.gov.lv šādi dokumenti:
-    pieteikuma vēstule, kurā iekļauta informācija par darba pieredzi atbilstoši konkursa pretendentiem definētajām prasībām, kā arī tajā apliecinot atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām,
-    Curriculum Vitae (CV),
-    augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopija,
-    dokumenta kopija par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā, ja izglītība iegūta ārzemēs,
-    citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, kas raksturo atbilstību amata konkursam izvirzītajām prasībām.

Papildu informāciju Tu atradīsi Finanšu ministrijas interneta vietnē http://www.fm.gov.lv/lv/karjera/vakances. Zvani mums, ja Tev ir neskaidrības vai jautājumi, pa tālruni 67095611”.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.
Personas datu pārzinis: Latvijas Republikas Finanšu ministrija, reģ.Nr. 90000014724, Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, tālrunis: +371-67095405, e-pasts: pasts@fm.gov.lv.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Finanšu ministrijā var iegūt Finanšu ministrijas tīmekļa vietnē.


Pretendentiem jāpiesakās līdz