Finanšu ministrs Jaunumi

Piektdien, 18. martā, finanšu ministrs Jānis Reirs piedalījās pasākumā “Balvu novada Gada balva uzņēmējdarbībā 2021” un tā laikā pasniedza Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstu Balvu novada domes un Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam par ieguldījumu Balvu novada un Latgales reģiona attīstībā.

Sergejs Maksimovs ir iedzīvotāju vidū cienīts politiķis,  Balvu novada pašvaldības priekšsēdētājs, Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs un sabiedriski aktīvs pilsonis. Viņš aktīvi iesaistījies un pārstāvējis Latgales reģiona intereses nacionālā mērogā, aktīvi piedalījies Saeimas Latgales apakškomisijas sanāksmēs, atbalstot reģiona izglītības iestāžu darbību, kā arī panākot investīciju piesaistei un uzņēmējdarbības attīstībai papildu resursus Latgales programmas ietvaros.

Tāpat ministrs pasniedza Finanšu ministrijas pateicības par būtisku ieguldījumu Latvijas izaugsmē un tautsaimniecības attīstībā vairākiem novada uzņēmējiem un valsts patriotiem - “Silmači” saimniekam Aināram Birkovam, “Tako SD” valdes priekšsēdētājam Tālim Korlašam un zemnieku saimniecības “Kotiņi” saimniekam Aldim Ločmelim, bet “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes loceklei Marikai Jermaševičai – par būtisku ieguldījumu iedzīvotāju drošībā un veselībā.

Vizītes ietvaros ministrs ar novada domes vadību un uzņēmējiem pārrunāja šā brīža situāciju un izaicinājumus, kā arī iepazinās ar zemnieku saimniecību “Kotiņi”, kas nodarbojas ar graudkopību un sēklas ražošanu.

Finanšu ministrs atzina, ka ir pozitīvi iespaidots par redzēto – Balvos ir Eiropas līmeņa uzņēmumi, kas rada darbavietas ar pievienoto vērtību.