Jaunumi

Piektdien, 20. novembrī, tiešraidē būs skatāms šī gada Grāmatvedības forums, kurā Finanšu ministrijas eksperti un profesionālo organizāciju pārstāvji iepazīstinās ar jaunā Grāmatvedības likuma projektu, kas aizstās šobrīd spēkā esošo likumu “Par grāmatvedību”. Klausītājiem būs iespēja no pirmavota dzirdēt par likumprojektā iestrādātajiem risinājumiem un jauninājumiem, kas tapuši diskusijās ar nozari.

Pasākumu klausīties aicināti vadītāji, grāmatveži, uzņēmumu pārstāvji, kas veic ar grāmatvedību saistīto dokumentu uzskaiti un apstrādi, kā arī citi interesenti. Forumā uzaicinātie eksperti sniegs vērtējumu par jaunā Grāmatvedības likuma regulējumu. Būs iespējams uzdot jautājumus un izteikt priekšlikumus.

Šobrīd likumprojekts iesniegts izskatīšanai Saeimā. Tas  izstrādāts, lai uzlabotu likumā “Par grāmatvedību” ietverto grāmatvedības regulējumu un nodrošinātu tā atbilstību šodienas attīstībai un notiekošajai tautsaimniecības digitalizācijai.

Šis būs jau piektais Grāmatvedības forums, ko organizē Finanšu ministrijas grāmatvedības politikas veidotāji. Foruma norise plānota divas stundas, tā sākums plkst.10.00. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Forums būs skatāms Finanšu ministrijas sociālo mediju kontos.