Mēnešalga:
1410 līdz 1685 EUR
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
Smilšu iela 1, Rīga

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Finanšu ministrija, kas veido valsts nodokļu politiku, izstrādā gadskārtējo valsts budžetu, vada Eiropas Savienības struktūrfondus, kā arī uzrauga valsts makroekonomisko attīstību, ir vadošā valsts pārvaldes iestāde finanšu nozarē.
Mūsu vērtības ir atbildība, sadarbība, profesionalitāte un attīstība

Ja esi enerģisks, un gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu kā kolēģis esi nepieciešams Finanšu ministrijas komandai, kur šobrīd ir vakants amats:

Vecākais eksperts (uz noteiktu laiku) Eiropas Savienības fondu investīciju pārvaldības departamenta Eiropas Savienības fondu investīciju ziņojumu nodaļā

Eiropas Savienības fondu investīciju pārvaldības departaments ir struktūrvienība, kas nodrošina Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadošās iestādes uzraudzības funkciju izpildi, kā arī EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu vadošās iestādes ieviešanas un uzraudzības funkciju izpildi.

Pievienojies mūsu kolektīvam un Tu iegūsi:
•    karjeru vadošajā valsts pārvaldes iestādē finanšu nozarē;
•    darbu pie viena no labākajiem un stabilākajiem darba devējiem Latvijā;
•    stabilu atalgojumu, mēnešalgu sākot no 1410 – 1685 EUR (atkarībā no Tavas profesionālās pieredzes), pārbaudes laikā līdz 1550 EUR, atkarībā no pieredzes darbā ar ES fondu jautājumiem,
•    sociālās garantijas, iespēju strādāt daļēji attālināti, veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu, un citus iestādē noteiktos motivācijas elementus atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem,
•    un galvenais - profesionālu, radošu un dinamisku kolēģu komandu.

Tev būs jāuzņemas, jābūt atbildīgam un jāveic tādi galvenie pienākumi kā:
•    Eiropas Savienības fondu investīciju pārvaldības departamenta atbildībā esošo ziņojumu koordinēšana un tiem nepieciešamās informācijas gatavošana/apkopošana, t.sk. informācijas gatavošana pieprasījumiem, kas saņemti no citām struktūrvienībām, institūcijām;
•    pēc nepieciešamības līdzdarboties citās nodaļas funkcijās, t.sk. prezentāciju un citu dažādu līmeņu informācijas apkopošanā un sagatavošanā.

Lai sekmīgi varētu uzsākt pildīt vakantā amata pienākumus, Tev jāatbilst šādām prasībām:
•    augstākā akadēmiskā vai augstākā profesionālā izglītība sociālajās zinātnēs;
•    vismaz 3 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē pēdējo 5 gadu laikā, izpratne par tās darbības principiem;
•    vēlama praktiskā darba pieredze ar ES fondu vai citu līdzvērtīgu atbalsta formu uzraudzību, kontroli vai vadību;
•    zināšanas par ES institūcijām, darbības principiem, lēmumu pieņemšanas procesu, normatīvajiem aktiem, kas nosaka ES fondu ieviešanu;
•    datora lietošanas prasmes lietotāja līmenī (MS Office);
•    labas angļu valodas zināšanas rakstos un mutvārdos;
•    profesionālas pārliecināšanas un argumentācijas prasmes, labas iemaņas saskarsmē ar citiem;
•    atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām, saskaņā ar Valsts civildienesta likuma 7. panta 1.1 daļu un 8. panta otro daļu uz amatu var pretendēt persona, kura ir sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu.

Ja vēlies pieteikties konkursā, Tev līdz 2022. gada 5. oktobrim (ieskaitot) jānosūta Finanšu ministrijas Personālvadības departamentam Smilšu ielā 1, Rīgā, LV-1919 vai uz e-pastu pasts@fm.gov.lv šādi dokumenti:
-    pieteikuma vēstule, kurā iekļauta informācija par darba pieredzi atbilstoši konkursa pretendentiem definētajām prasībām, kā arī tajā apliecinot atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām,
-    Curriculum Vitae (CV),
-    augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopija,
-    dokumenta kopija par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā, ja izglītība iegūta ārzemēs,
-    citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, kas raksturo atbilstību amata konkursam izvirzītajām prasībām.

Papildu informāciju Tu atradīsi Finanšu ministrijas interneta vietnē Vakances | Finanšu ministrija (www.fm.gov.lv). Zvani mums, ja Tev ir neskaidrības vai jautājumi, pa tālruni 25656653.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.
Personas datu pārzinis: Latvijas Republikas Finanšu ministrija, reģ.Nr. 90000014724, Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, tālrunis: +371-67095405, e-pasts: pasts@fm.gov.lv.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Finanšu ministrijā var iegūt Finanšu ministrijas tīmekļa vietnē.

Pretendentiem jāpiesakās līdz